• Telefon:

• Godziny Pracy:

Pon-Piąt: 06:30 - 17:30
Kadra

Nasz sukces to ludzie. Wychowawczynie dzieci to Panie nie tylko z wyższym wykształceniem pedagogicznym, ale przede wszystkim kochające dzieci, pasjonatki swojego zawodu, niezawodne i odpowiedzialne. Panie pomagające w grupach, to osoby cierpliwe, ciepłe, z głową pełną pomysłów do zabaw. Wszystkie osoby pracujące bądź współpracujące z HAPPY KIDS wyróżniają się ogromnym entuzjazmem i łatwością nawiązywania kontaktów z dziećmi.

W trakcie zajęć i zabaw, wychowawcy zwracają szczególną uwagę na rozwój wszystkich sprawności intelektualnych, fizycznych i manualnych swoich wychowanków, stosując różnorodne gry i zabawy.

A co najważniejsze i cenione od lat wśród Rodziców – nasze Panie pracują w przedszkolu od lat, niektóre od samego początku HAPPY KIDS – i to one wypracowują na co dzień naszą renomę i pozycję wśród innych przedszkoli.

Rekrutacja i Zapisy