• Telefon:

• Godziny Pracy:

Pon-Piąt: 06:30 - 17:30
Nasze Przedszkole

"HAPPY KIDS" Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Kamieńcu Wrocławskim to placówka niepubliczna. Posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek niepublicznych gminy Czernica pod numerem 08. Od stycznia 2013r. przeprowadziliśmy się do nowego budynku usytuowanego przy ul. Cichy Kącik 16 (obok szkoły podstawowej) w Kamieńcu Wrocławskim. Przedszkole mieści się na parterze, posiada powierzchnię 600mkw i na potrzeby dzieci zostały przygotowane:
- 5 sal przedszkolnych o powierzchni 70mkw, z własnymi łazienkami
- sala do nauki języków obcych
- sala gimnastyczna
- jadalnia
- duża przestronna szatnia z oddzielną szafką dla każdego dziecka
- atestowany plac zabaw
- parking dla rodziców pod samym przedszkolem, zapewniający bezpieczne przejście do budynku
Bezpieczeństwo dzieci nade wszystko! Nasze przedszkole posiada:
- wewnętrzny system ppoż (światła awaryjne, hydranty, 4 wyjścia ewakuacyjne)
- mechaniczną wentylację całego obiektu
- kodowane wejście na teren przedszkola
Nasz budynek przygotowany jest na przyjęcie osób niepełnosprawnych - parking i podjazd na wózków inwalidzkich, szerokie drzwi, oraz bezprogowa komunikacja na terenie całego przedszkola.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Rekrutacja i Zapisy